środa, 17 listopada 2010

Pytania&Odpowiedzi

Jak juz pisałam na starym blogu (moda-kosmetyki-recenzje) postanowiłam załozyć bloggera. Więc oto i on. Pomyślałam ze na początek od powiem na kilka pytań, wybrałam te, które były najczęściej zadawane albo te, które przepadły mi do gustu. Za kilka dni opiszę jak "przezywam" Adwent. I wcale nie chodzi tutaj o jakieś religijne poglądy :) , ale to wkrótce... Mam nadzieję, że tutaj również pozyskam wielu czytelników i będziemy mogli organizować konkursy z nagrodami.
Dla tych którzy śledzili mojego bloga wcześniej: adres e-mail jest ten sam, więc jeżeli ktoś chciałby o coś zapytać to serdecznie zapraszam.

Kilka pytań od Was ; *

1. Dlaczego nie ma w twoich outfitach biżuterii?
Szczerze to po prostu nie przepadam za biżuterią, druga kwestia to tez to ze jak juz mam sobie kupić to na koniec stwierdzę ze i tak mi się nie opłaca, bo nie będę w tym chodzić...
2. Ile dostajesz kieszonkowego?
Nie dostaje.. Jeszcze rok temu dostawaliśmy razem z moim rodzeństwem po 30zł albo więcej. Ale w ciągu całego miesiąca wyciągnęłam 5 razy więcej i rodzice stwierdzili, że to im się nie opłaca. A zbieram po prostu tak że proszę tatę (do mamy w sprawach finansów lepiej się nie zbliżać) "na coś słodkiego", albo "do szkoły" nie wydaje tylko odkładam. Za to jeżeli jadę na jakieś zakupy poproszę rodziców o więcej kasy więc ją dadzą. Jednym słowem jak potrzebuję, dostanę. Żeby było jasne, wszystko z rozsądkiem :)
3. Jakie ubrania najczęściej nosisz? (podaj markę)
Kocham markę H&M, są tam świetne ubrania, i nawet nie za drogie. Niestety nie mam tego szczęścia i nie mieszkam blisko, ale póki co jestem na etapie zbierania kasy, więc może przed gwiazdką pojadę i się obkupię : ).
4. Czy w swoim mieście masz jakieś fajne sklepy? Skąd masz te wszystkie markowe ciuchy?
Raczej nie. Być moze znajdą się jakieś pojedyncze fajne ciuchy, ale to wszystko...
5. Będziesz może pokazywać nam swoje nowe zdobycze?
Jasne, jeżeli tylko chcecie. Ostatnio kupiłam parę rzeczy więc niebawem Wam pokarzę. : )
6. Będziesz robić coś typu DIY?
Być moze, ale za dobra w takich bajerkach nie jestem...
7. Masz już jakieś oceny ?
Mnóstwo...
8. Będziesz brała te "reklamy" na swojego bloga ?
Coś tam mi się o uszy obiło.. No nie wiem, fajna sprawa, ale jeżeli to od osiemnastu lat to klapa...9. 9.Czemu nie dodajesz zestawów?
Szczerze powiem, ze totalnie zapomniałam o nich. Strasznie lubię je tworzyć więc już niebawem je pokaże :)
10. Czy będą jeszcze jakieś konkursy ?
Mam pewne plany, ale wolałabym aby było trochę więcej zainteresowanych : ) Może prze Świętami Bożego Narodzenia się coś wymyśli... Zobaczymy.
11. jaki jest twój ulubiony film?
Uwielbiam film z Miley Cyrus "The Last Song", w pewnym stopniu lubię też film "Gol!"
12. Czemu sprzedajesz tyle fajnych ubrań?
Ponieważ w nich nie chodzę i zawalają mi szafę
13. czemu tak rzadko dodajesz notki ?
Za bardzo nie mam czasu, jak nie odpisuje na e-miale, to się uczę jak się nie uczę wychodzę z przyjaciółką i tak w kółko. Mam milion innych spraw na głowie, ale zazwyczaj powracam ; *
14. Jakie jest twoje marzenie ? ( w związku z modą)
Jak najszybciej pojechać do H&M i wydać sporo kasy : P
15. Ideał kobiety twoim zdaniem?
Eva Longoria! Po prostu ją kocham !


P.S. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o modzie (co do czego pasuje, jakie kosmetyki na każdą pogodę i inne) chętnie od powiem, tylko napiszcie na mojego e-maila:
Buziakczki ; **

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz