niedziela, 26 grudnia 2010

KONKURS !

Cześć kochani ; * Wybaczcie że do Was nie pisałam, ale niestety z powodu fatalnych warunków pogodowych, wchodziłam tylko na pocztę z komórki. Pomimo tego że jest już praktycznie po świętach, życzę Wam Wszystkiego Najlepszego. Nie wiem jak Wy odbieracie te Święta, ale jakoś ja ich nie czuje. Pamiętam jak jeszcze rok temu miesiąc grudzień był taki magiczny, a teraz szczerze powiedziawszy liczę tylko na to aby szybko się skończyły, ponieważ siedząc w domu od Wigilii przeczytałam już 3 książki, i zaczynam się samej obawiać :D

A ja mam dla Was jeszcze KONKURS !
A więc, zdaję sobie sprawę z tego że od Wigilii minęły już 2 dni, ale zabawa to zabawa !
Konkurs polega na pokazaniu swojego stroju (najlepiej całego) z Kolacji Wigilijnej, albo z nadchodzącego sylwestra, na pewno nakupowałyście sobie jakieś super ciuszki więc do boju! Nawet jeżeli nie masz żadnej super kiecki, pokaż zwykłe jeansy z super dodatkami, od razu zmieni całą postać rzeczy!
Na Wasze wszystkie prace czekam do 15.01.2011r.
Pierwsze trzy NAJLEPSZE kreacje, dostaną nagrodę i opublikuję je tutaj na blogu.
Do dzieła i powodzenia !
Prace podsyłajcie na e-mail: moda_kosmetyki_recenzje@op.pl
*** Dodam swój outfit (parę osób na e-milu prosiła) ale za kilka dni, ponieważ moje spodnie uległy małemu zniszczeniu... : )

Już jutro pokażę Wam sukienki na 100dniówkę i na Sylwester !


BUZIAKI : **

3 komentarze:

 1. Hej ! Ja z chęcią wzięłabym udział, ale nie mam sprawnego aparatu. No chyba, ze można np. na styluj.pl zrobić? Ale by ciuchy były jak najbardziej podobne.
  Karolina ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. przepraszam , mam popsuty aparat , czy mogę zrobić strój na takiej stronie jak polyvore.com ?

  OdpowiedzUsuń
 3. jasne że można robić na różnych stronach :)

  OdpowiedzUsuń